Depresja

Depresja to poważne schorzenie psychiczne upośledzające codzienne funkcjonowanie człowieka. Cierpi na nie 25 proc. kobiet, 10 proc. mężczyzn, 5 proc. nastolatków.
Depresja charakteryzuje się obniżeniem samopoczucia i samooceny, zobojętnieniem na codzienne wydarzenia, poczuciem zmęczenia, zaburzeniami snu, poczuciem winy, bezradności. Może prowadzić do utraty kontaktu z rzeczywistością, do samobójstwa.
Choroba depresyjna ma charakter nawrotowy (u 60 proc. chorych stan ten powtarza się w ciągu roku). Ostry okres choroby trwa od 6 do 12 miesięcy.

Objawy:

smutek, pesymizm, permanentne zmęczenie, utrata witalności, niemożność odczuwania przyjemności (także w sferze intymnej), trudności z koncentracją, spowolnienie ruchów i mowy, nadmierna senność lub bezsenność, chudnięcie lub tycie, niepokój, podniecenie, nerwowość, myśli samobójcze.

Terapia profilaktyczna:

Biowapń do poprawy pracy mózgu (2 x dziennie po 2 kapsułki), Ikan (po 1 tabletce w ciągu dnia) lub Veikan (1 kapsułkę wieczorem).

Żródło: Książka „ZDROWIE NA CAŁE ŻYCIE Pokonaj chorobę z TIANSHI”. Opracowanie: Małgorzata Piotrowska i Małgorzata Wojnarowska Konsultanci: lek. med. Dariusz Siwik, lek. med. Rasa Salachna. Terapie profilaktyczne nie zastępują leczenia farmakologicznego! Mogą być stosowane równocześnie z nim.

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl