Angina

(zakażenie gardła)

Jeśli boli cię gardło, jest zaczerwienione, pojawiają się białe naloty na migdałkach, rośnie gorączka, a nie masz kaszlu, kataru, ani chrypy, to najprawdopodobniej chorujesz na anginę.

Medycyna chińska zaleca działania profilaktyczne, które mają na celu wzmocnienie układu odpornościowego, zażywanie preparatów zawierających witaminę C, A, cynk i inne mikroelementy oraz naturalne substancje przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne. Proponowane preparaty uzupełniają także działanie farmaceutyków i przyspieszają powrót do zdrowia.

Terapia profilaktyczna:

Zaleca się kurację Kordicepsem (4-6 kapsułki dziennie) oraz płukanie gardła Kordicepsem rozpuszczonym w wodzie. Można też płukać gardło wodą z rozpuszczonym Biocynkiem lub Herbatą Antylipidową, która działa jak antyseptyk. 
Przeciwgorączkowo: Herbata Antylipidowa (1 saszetkę rozpuszczamy w 1 litrze wody, pijemy gorącą). 
Wspomagająco: Propolis (6-8x dziennie po 1 tabletce) i Olej z czosnku (3x dziennie po 2 kapsułki).

Żródło: Książka „ZDROWIE NA CAŁE ŻYCIE Pokonaj chorobę z TIANSHI”. Opracowanie: Małgorzata Piotrowska i Małgorzata Wojnarowska Konsultanci: lek. med. Dariusz Siwik, lek. med. Rasa Salachna. Terapie profilaktyczne nie zastępują leczenia farmakologicznego! Mogą być stosowane równocześnie z nim.

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl