Seria odżywczych produktów z wapniem TIENS

 
Wapń jest jednym z najważniejszych i niezbędnych składników mineralnych, który nie tylko odgrywa zasadnicza rolą w tworzeniu i rozwoju kości i zębów, lecz również uczestniczy w procesie kurczenia i rozkurczania mięśni, przekazie impulsów nerwowych, regulacji krzepliwości krwi. Umożliwia wnikanie ważnych składników odżywczych oraz usuwanie toksyn z poszczególnych komórek organizmu. Wiadomo tez, że wapń może obniżać poziom cholesterolu i ciśnienie krwi. Odpowiedni poziom wapnia wpływa na dobry sen.

Tylko 20-30% wapnia zawartego w żywności może być przyswojone przez organizm. Dostępne na rynku preparaty produkowane są z małży, więc z wapnia nieorganicznego, dlatego też są słabo przyswajane przez organizm.

 

Preparaty produkowane przez korporację TIANSHI zawierają wapń organiczny jonizowany, oparty na najnowszej technologii produkcji, metodą enzymatycznej obróbki składników, dzięki czemu … przyswajalność wapnia wzrosła do 95%!!!

Sześć preparatów, zawierających wapń, wyprodukowanych przez TIANSHI, zostało nagrodzonych przez Światową Organizację Zdrowia złotymi medalami!

 

Aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie organizmu na wapń, należałoby spożywać: 8 litrów mleka, 10 kg szpinaku, 8 kg brokułów, 10 kg kapusty… alternatywą jest uzupełnianie swojej diety jednym z suplementów TIENS (poniżej).

Rodzaje Biowapnia TIENS:

BIOWAPŃ ogólny (Nutrient Super Calcium Powder)
BIOWAPŃ dla dzieci (Super Calcium Powder for children)
BIOWAPŃ dla usprawnienia pracy mózgu (Super Calcium Capsules with Lecithin)

 

Na temat znaczenia wapnia dla człowieka przeczytasz więcej w artykule Rola wapnia w organizmie

 

Zapraszam też do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego podczas wizyty Chinki Xiaoxia Liu w Polsce:

 

 

 

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl