Dlaczego suplementy TIENS?

Suplementy korporacji TIENS / TIANSHI produkowane są według starych chińskich i tybetańskich receptur przy użyciu najnowszych technologii. Posiadają międzynarodowe standardy jakości ISO 9002 oraz FDA w Stanach Zjednoczonych. 
Trzynaście podstawowych suplementów, w tym 6 preparatów wapniowych, zostało nagrodzonych przez Światową Organizację Zdrowia ZŁOTYMI MEDALAMI. 
Preparaty wapniowe produkowane przez korporację TIENS zawierają wapń organiczny jonizowany, oparty na najnowszej technologii produkcji, metodą enzymatycznej obróbki składników, dzięki czemu przyswajalność wzrosła do 95%!!!

Preparaty TIENS / TIANSHI są łatwo przyswajalne, nie zawierają hormonów, stymulatorów, nie magazynują się w organizmie, nie mają skutków ubocznych. Produkowane są z roślin, grzybów, korzeni i minerałów z czysto ekologicznych terenów (TYBET, HINDUKUSZ). 
Produkty można używać w różnych kompozycjach i proporcjach, razem z lekami chemicznymi, niwelując jednocześnie działania uboczne tych ostatnich. Można je używać razem z lekami homeopatycznymi i innymi lekami ziołowymi. Po przeprowadzeniu kuracji preparatami TIANSHI efekt w organizmie utrzymuje się długo po zakończeniu kuracji, zapewniając komfort psychiczny i psychofizyczny osobie stosującej.

Preparaty mają szerokie spektrum działania: oczyszczają, uzupełniają, wzmacniają i usuwają przyczyny wielu, nawet trudno wyleczalnych chorób.

“Leczyć człowieka, a nie chorobę”

to myśl przewodnia filozofii medycyny wschodniej i zgodnie z tą myślą opracowano i wyprodukowano przez korporację TIANSHI szeroką gamę produktów o nie spotykanej dotychczas skuteczności i różniących się od wszystkich dotychczas wyprodukowanych. 
Klasyczna starożytna medycyna chińska zakłada, że w organizmie najważniejsza jest równowaga, a gdy ona jest osiągnięta, to następują w człowieku procesy samoregulacji, które powodują prawidłowe funkcjonowanie wszystkich organów. Preparaty TIENS stosowane w medycynie chińskiej i tybetańskiej pozwalają na osiągnięcie właśnie takiego stanu tej równowagi.

Podstawowe kierunki działania preparatów Tiens:

Oczyszczanie

pozbycie się toksyn z organizmu (wolnych rodników, metali ciężkich, elementów radioaktywnych, złogów… )

Uzupełnianie

indywidualna regulacja funkcji organizmu właściwym odżywianiem

Wzmacnianie

odżywianie organizmu zbilansowanymi składnikami odżywczymi

Więcej na ten temat przeczytasz w artykule Koncepcja zdrowia TIENS

Produkty TIENS, oparte na wiedzy i mądrości chińskiej medycyny, dzięki najnowszej technologii i wieloletniej współpracy z instytutami naukowo-badawczymi oraz Chińską Akademią Nauk stały się przełomem w trosce o nasze zdrowie.

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl