Materac terapeutyczny TIENS

Sprawdź cenę

Materac terapeutyczny TIENS zapewnia zdrowy sen, a tym samym lepsze zdrowie. Opracowany z uwzględnieniem zasad tradycyjnej medycyny chińskiej oraz teorii meridianów materac terapeutyczny TIENS – liczący 108 punktów energetycznych w wersji jednoosobowej i 156 w dwuosobowej, włókna z ujemnymi jonami oraz naturalne bambusowe włókna węglowe – uwalnia energię magnetyczną, energię podczerwieni oraz jony ujemne (aby komórki ciała prawidłowo funkcjonowały i były odpowiednio dotlenione).

Czytaj więcej...

Bransoletki TI-ENERGY TIENS

Sprawdź cenę

Bransoletki Ti-Energy TIENS przyczyniają się do stabilizacji prądu elektrycznego w organizmie człowieka. To z kolei zapewnia lepsze krążenie krwi, rozluźnienie mięśni, zmniejsza zmęczenie oraz eliminuje dyskomfort.

Czytaj więcej...

Pościel "Daleka podczerwień"

(Podkład na materac podwójny o wym. 150cm x 200cm)

W pościeli wykorzystano nowy rodzaj włókna wielofunkcyjnego wytwarzanego przy użyciu najnowszych metod i technologii – materiał emitujący promieniowanie dalekiej podczerwieni, materiał emitujący jony ujemne oraz materiał makromolekularny, które wykazują wyjątkowe działanie prozdrowotne.

Czytaj więcej...

Pas do masażu i odchudzania

Pas do odchudzania i masażu firmy TIENS jest urządzeniem bardzo praktycznym, a co najważniejsze – skutecznym, umożliwiającym szybką i trwała utratę zbędnych kilogramów i centymetrów.

Jest to produkt skierowany do osób dbających o swoje zdrowie i zgrabną sylwetkę, mających problemy z kręgosłupem, mięśniami (m.in. kontuzje) i nadwagą (tkanka tłuszczowa i celulitis).

Czytaj więcej...

Regulator cisnienia, energii Qi

Aparat do regulacji i wzmacniania bioprądów w organizmie. Urządzenie zostało nagrodzone dziewięcioma ZŁOTYMI MEDALAMI na międzynarodowych wystawach wynalazków, m.in w USA, Francji, Szwajcarii, Singapurze…

Aparat zmniejsza skurcze naczyń, poprawia krążenie wieńcowe, mózgowe, likwiduje zawroty i bóle głowy. Systematycznie stosowany reguluje, obniża ciśnienie. Skutecznie zmniejsza powstawanie skrzepów, płytek cholesterolowych, zapobiega zawałom, udarom, stymuluje wzrost włosów, zapobiega łysieniu, ma działanie rozkurczowe, przeciwbólowe.

Czytaj więcej...

Podkategorie

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl