Kardi TIENS

 

 

Olej z kryla z amarantusem i rokitnikiem. Suplement diety, który jest czystym, naturalnym oraz bezsmakowym źródłem omega-3.

Kryl używany do produkcji TIENS Kardi łowiony jest na Antarktydzie, w najczystszych wodach świata. Antarktyczny kryl jest najlepszym źródłem morskim kwasów omega-3 na świecie.

Czytaj więcej...

Chitosan, chitozan TIENS

 

Chitosan odkwasza organizm, absorbuje i wyprowadza z organizmu toksyny, metale ciężkie, pestycydy, osady po lekach. Podwyższa pH krwi, poprawia odporność, obniża poziom cholesterolu, stężenie cukru we krwi, ciśnienie. Ochrania i wzmacnia śluzówki przewodu pokarmowego, likwiduje nadkwasotę i wzdęcia, reguluje pracę wątroby, trzustki, przyspiesza gojenie się ran i wrzodów, stymuluje produkcję kolagenu. Profilaktyka nowotworów.

Czytaj więcej...

Wejkan (Veikan) TIENS

(Vitality Softgels)
 
Regeneruje, odmładza, wzmacnia błony komórkowe, ścianki naczyń, zwiększa ich elastyczność i zmniejsza przepuszczalność, reguluje poziom cholesterolu, wzmacnia mięsień serca, poprawia jego dotlenienie. Reguluje funkcję gruczołów, hormony. Niezbędny dla komórek mózgu, poprawia pamięć, krążenie mózgowe, wzrok, zapobiega zaćmie, otłuszczeniu i marskości wątroby. Znakomity środek kosmetyczny.

Czytaj więcej...

Cholikan - wyciąg z pestek czeronych winogron

(Grape Extract Capsules)

Duża dawka resweratrolu z czerwonych winogron, jest to silny antyoksydant, środek odmładzający i regenerujący. Działa skutecznie przeciwmiażdżycowo, przeciwskrzepowo, wzmacnia ścianki naczyń, poprawia ich elastyczność, reguluje ciśnienie. Skuteczny w profilaktyce choroby wieńcowej, zawałów, udarów, żylaków, zakrzepicy, komplikacji cukrzycy, nowotworów. Korzystnie wpływa na wzrok, pamięć, stan skóry.

Czytaj więcej...

Ikan TIENS

 

(Cell Rejuvenation Capsules)

Usprawnia mechanizmy obronne organizmu oraz poprawia krążenie i elastyczność naczyń krwionośnych. Jest bardzo silnym antyoksydantem, pod względem odżywczym przewyższa żeń-szeń!

Czytaj więcej...

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl