W tej kategorii nie ma artykułów. Jeśli na tej stronie wyświetlane są podkategorie, mogą zawierać artykuły.

Podkategorie

  • Suplementy oczyszczające

    OCZYSZCZANIE – pozbycie się toksyn z organizmu

    Niezdrowa dieta, wysoki poziom stresu oraz zanieczyszczenie środowiska, to czynniki powodujące wzrost poziomu toksyn w organizmie: zbyt wysokiego poziomu cholesterolu, tłuszczy, konserwantów, sztucznych barwników, metali ciężkich itp. które mogą niszczyć narządy wewnętrzne.
    We współczesnym świecie ludzie często spożywają zbyt wiele cholesterolu, zbyt mało owoców i warzyw, mają za mało ruchu. To wszystko skutkuje odkładaniem się szkodliwych substancji w naczyniach krwionośnych – tak, jak kamienia w czajniku. Z czasem złogi twardnieją i powodują zwężenie naczyń krwionośnych, czego efektem jest nadciśnienie oraz słabsze przyswajanie substancji odżywczych ze ścianek naczyń. Smażone w głębokim tłuszczu produkty typu fast food, takie jak frytki i chipsy wytwarzają substancje rakotwórcze.
    Zanieczyszczenie środowiska to kolejne, istotne źródło szkodliwych czynników, takich jak spaliny samochodowe, metale ciężkie, promieniowanie wytwarzane przez komputery i telefony komórkowe itp.
    Dlatego pierwszym krokiem do zdrowia jest oczyszczanie. Trzeba pozbyć się toksyn z przewodu pokarmowego, naczyń krwionośnych, płuc, skóry ora innych narządów i układów, aby wszystkie narządy mogły funkcjonować prawidłowo.

  • Suplementy uzupełniające

    UZUPEŁNIANIE – indywidualna regulacja funkcji organizmu właściwym odżywianiem

    Po oczyszczaniu można przystąpić do kolejnego etapu, polegającego na wykorzystaniu składników odżywczych do regulacji funkcjonowania poszczególnych układów w organizmie. Nawet najlepsza maszyna, aby mogła pracować bez problemów przez długi czas, wymaga regularnej konserwacji. Podobnie ludzki organizm potrzebuje składników odżywczych, które pomagają mu zachować zdrowie, opóźnić proces starzenia i zapobiegać pogorszeniu stanu zdrowia oraz chorobom.

  • Suplementy wzmacniające

    WZMACNIANIE – odżywianie organizmu zbilansowanymi składnikami odżywczymi

    Oprócz usuwania toksyn oraz zrównoważonego odżywiania należy postępować zgodnie z zaleceniami dietetyków, prawidłowo komponując dietę poprzez wybór odpowiednich suplementów diety. Firma TIENS opracowała serie produktów, których zadaniem jest wzmacnianie organizmu poprzez wspomaganie układów: trawiennego, krążenia, oddechowego, moczowego oraz dokrewnego.

  • Kawa i herbata TIENS

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl