DICHO uniwersalny płyn czyszczący

 

DICHO uniwersalny płyn czyszczący to silnie skoncentrowany preparat mający szerokie zastosowanie do sprzątania w domu. Usuwa wszelkie zabrudzenia z powierzchni nadających się do mycia na mokro – polecany do mycia podłóg, kafelków, blatów, powierzchni drewnianych i ceramicznych, ścian, wnętrza oraz karoserii samochodu. Doskonale sprawdza się również jako środek do prania.

Czytaj więcej...

DICHO płyn do prania bielizny

DICHO płyn do prania bielizny skutecznie usuwa zabrudzenia, plamy i nadaje bieliźnie higieniczną czystość. Jednocześnie płyn jest łagodny dla skóry rąk i delikatnych tkanin.

Według badań Charlesa Greata – profesora mikrobiologii na Uniwersytecie w Arizonie w USA – para majtek zawiera 1/10 grama wydzielin, w której znajduje się 100 milionów bakterii E.coli. Nawet nowo kupiona bielizna może zawierać bakterie i zarazki. Niezbyt czysta bielizna to znakomita pożywka dla wzrostu bakterii.

Czytaj więcej...

DICHO płyn do mycia naczyń


DiCHO płyn do mycia naczyń ma formę koncentratu, a więc jest wydajny i ekonomiczny. Doskonale myje naczynia nie zostawiając smug. Skutecznie usuwa z naczyń tłuszcz i zaschnięte resztki jedzenia.

Produkty DiCHO są to koncentraty, przyjazne dla środowiska, zawierają naturalne składniki i zapewniają lepszy efekt czyszczenia. Tworzą czyste, wygodne i zdrowe warunki do życia.

Czytaj więcej...

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl