Jakość TIENS

Wszystkie produkty TIENS opracowane zostały w oparciu o tradycyjne receptury chińskie, które gromadzone były przez blisko 5000 lat. Wysoko wykwalifikowana kadra naukowa przy pomocy najnowszych technologii, wykorzystując osiągnięcia współczesnej bioinżynierii oraz inżynierii genetycznej stworzyła receptury, które dziś stosowane są na szeroką skalę przez firmę TIENS.

Oferowane przez firmę preparaty produkowane są z naturalnych składników takich jak: rośliny, grzyby, korzenie, minerały, dlatego też odznaczają się szerokim spektrum działania: nie tylko oczyszczają, ale również uzupełniają niedobory organizmu, regenerują i usuwają przyczyny nawet trudno wyleczalnych schorzeń. Wszystko to możliwe jest dzięki wykorzystaniu naturalnych zasobów naszej planety.

Produkty TIENS regulują pracę wielu organów wewnętrznych, obniżają poziom lipidów we krwi, spowalniają procesy starzenia, optymalizują pracę jelit, podwyższając w ten sposób sprawność systemu immunologicznego organizmu. Są to zatem produkty, które odznaczają się naprawdę kompleksowym działaniem.

Najwyższa jakość

Firma TIENS korzysta z najnowocześniejszych linii produkcyjnych oraz najnowszych zdobyczy technologicznych. Na potrzeby organizacji stworzono rygorystyczne normy i systemy kontroli jakości produkowanych wyrobów.

Produkty TIENS posiadają atesty krajów Unii Europejskiej a także amerykańskiej FDA oraz są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości ISO-9002.

Korporacja cały czas wdraża nowe rozwiązania, które opracowywane są przy współpracy z zagranicznymi instytucjami naukowo-badawczymi a także Chińską Akademią Nauk.

Firma TIENS brała również udział w programie 863 i otrzymała wyłączne prawo do korzystania z wyników badań z zakresu leczenia genetycznego, produkcji najnowszego lekarstwa Czan-Ie-Kan znajdującego się na liście lekarstw pierwszej kategorii oraz badań dotyczących czterech rodzajów leków drugiej i trzeciej kategorii wykonanych według receptur tradycyjnej receptury chińskiej.

Od momentu powstania do chwili obecnej firma TIENS otrzymała wiele prestiżowych nagród i certyfikatów, które potwierdzają najwyższą jakość oferowanych przez nią produktów. Więcej na ten temat znajdziesz w zakładce Certyfikaty i Wyróznienia.

 

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl