Karta Klienta TIENS

 

Od 20% do 60% zniżki z Kartą Klienta TIENS! Zostań naszym Stałym Klientem i korzystaj z dodatkowych bonusów, rabatów i promocji firmy TIENS! 

Karta Klienta TIENS jest kartą rabatową, do niczego nie zobowiązuje, wręcz przeciwnie - daje same profity.

 Z Kartą Klienta kupujesz w cenach klubowych - 20% taniej (bez 25% marży!),  ale to nie wszystko!!!  Wszystkie Twoje zakupy się kumulują i w zależności od historycznego obrotu możesz uzyskać dodatkowe bonusy zgodnie z planem marketingowym firmy. 

Możesz uzyskać też dodatkowy rabat 5%, 8% lub 15% od ceny klubowej wykupując jeden z Pakietów Startowych TIENS (Srebrny, Złoty lub Platynowy)

Co daje Karta Klienta TIENS?

1. Jako Klient / Konsultant firmy masz prawo (nie obowiązek) do zakupu produktów po cenach klubowych.

2. Jako Klient firmy masz dostęp do ponad 150 unikatowych produktów.

3. Możesz zwiększyć swoje dochody polecając i sprzedając produkty innym zainteresowanym.

4. Masz dostęp do szeregu atrakcyjnych promocji, rabatów i bonusów.

5. Możesz uzyskać na stałe dodatkowy rabat 5%, 8% lub 15% od ceny klubowej wykupując jeden z Pakietów Startowych TIENS (Srebrny, Złoty lub Platynowy)

6. Wszystkie Twoje zakupy się kumulują i w zależności od historycznego obrotu możesz uzyskać dodatkowe bonusy od 20%–45%, zgodnie z planem marketingowym firmy. Dodatkowy bonus uzyskujesz już od wszystkich zakupów powyżej 200PV (PV – punkt lojalnościowy – zobacz cennik).

7. Możesz wprowadzać nowych Konsultantów, dzięki czemu od ich zakupów możesz otrzymywać również bonusy oraz wypłacane tygodniowo dodatkowe premie za sponsorowanie (jeżeli wykupiłeś jeden z Pakietów Startowych).

8. Będąc Klientem/ Konsultantem firmy Tiens, możesz robić zakupy w 140 krajach świata po cenie klubowej, gdyż firma ma swoje przedstawicielstwa praktycznie na całym świecie.

9. Współpraca z TIENS daje ogromne możliwości ludziom przedsiębiorczym oferując dostęp do uczestnictwa w globalnej sieci dystrybucyjnej. Zobacz, jakie są korzyści współpracy z TIENS

Koszt Karty Klienta TIENS to jedynie 65 zł i jest to jednorazowa opłata rejestracyjna w systemie komputerowym firmy.
Oprócz Karty Klienta z własnym numerem ID otrzymujesz ilustrowany katalog produktowy oraz pendrive z informacjami na temat firmy, produktów oraz planu marketingowego (planu bonusów i rabatów).

Żeby zamówić Kartę Klienta TIENS należy zaakceptowac Regulamin TIENS oraz podać dane do wypełnienia Zgłoszenia Klienta TIENS i rejestracji w systemie komputerowym firmy TIENS: imię, nazwisko, pesel (lub NIP lub nr dowodu osobistego), adres zameldowania, nr kontaktowy oraz e-mail

Zamów Kartę Klienta – dołącz do grona zadowolonych Klientów TIENS!

 

Klub Medycyny Naturalnej

Jolanta Załucka

+48 504 057 532

kontakt@zdrowieztiens.pl

sklep@ideazdrowia.com

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Wszystkie prawa zastrzeżone. Copyrights © zdrowieztiens.pl